REFOCUS Katarzyna Khanna

Opis firmy

REFOCUS to agencja marketingowa specjalizująca się w obsłudze social media dla firm. Nasze działania obejmują prowadzenie firmowych fanpage'y na Facebooku i kont na Instagramie. Tworzymy i wdrażamy zaawansowane strategie reklamowe w mediach społecznościowych, wykorzystując niezwykły potencjał reklamowy marketingu internetowego.

Facebook w Polsce to 17 milionów użytkowników, których możemy dzielić ze względu na ich demografię, zainteresowania i zachowania zarówno na Facebooku, jak i poza nim. Jeśli potrafisz zdefiniować swoją grupę docelową, specjaliści z REFOCUS stworzą skuteczną kampanię reklamową, która trafia precyzyjnie w potrzeby Twojego idealnego klienta. Reklama na Facebooku czy Instagramie jest tańsza niż tradycyjne formy promocji, a mimo to jest skuteczniejsza. Wszystko dlatego, że nie musisz płacić za reklamę do przypadkowych odbiorców — płacisz tylko za wyświetlenia do sprecyzowanej grupy ludzi, którzy z największym prawdopodobieństwem będą zainteresowani tym, co masz im do zaoferowania.

Firmom, które prowadzą sprzedaż w sektorze B2B, oferujemy prowadzenie firmowego konta na LinkedIn — medium społecznościowym dla profesjonalistów, kadry kierowniczej, managerów, zarządów i właścicieli firm. LinkedIn to fenomenalny sposób na generowanie leadów sprzedażowych i inicjowanie rozmów handlowych z osobami decyzyjnymi w formach, do których Twoja firma chce dotrzeć.

REFOCUS to zgrany ośmioosobowy zespół specjalistów z dziedziny social media. Pracują dla nas copywriterzy, graficy komputerowi, specjaliści ds. marketingu i PR i fotografowie. Ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami w zakresie projektowania stron internetowych, produkcji wideo czy marketingu z wykorzystaniem Google Adwords. Wszystko to pozwala nam na dopasowanie kompleksowej oferty precyzyjnie do potrzeb i możliwości budżetowych klienta.

Pracujemy głównie dla małych, średnich i dużych firm prywatnych, ale zaufały nam też liczne urzędy miast i gmin oraz organizacje pozarządowe. Od czterech lat prowadzimy kampanie reklamowe dla różnych wydziałów Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, realizujemy projekty dla Euroregionu Beskidy i gmin Beskidu Żywieckiego.

Naszym klientom proponujemy outsourcing obsługi kanałów komunikacji w mediach społecznościowych ze względu na oszczędności budżetowe i łatwy dostęp do szerokiego grona specjalistów z różnych dziedzin. Proponujemy elastyczny i transparentny model rozliczenia, bo nastawiamy się na długofalową współpracę z klientem.

Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującego spotkania, podczas którego oszacujemy Twoje potrzeby marketingowe i zaproponujemy rozwiązania optymalne dla Twojej firmy  i budżetu. 

© 2019 BNI Beskid | Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności
Realizacja: Proud Media
Rozwój: Filipczyk.net