WERTUI Sp. z o.o. Łukasz Kaplita

Opis firmy

Agencja Reklamowa Wertui

Wertui

Wertui to agencja, której zadaniem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw na lokalnym rynku. Poszerz horyzont, rozwijaj firmę i zdobywaj nowych klientów dzięki skutecznej reklamie w Internecie. 

Skuteczny marketing internetowy

Czy wiesz, że 70% użytkowników nie zagląda na 2 stronę przeglądarki Google?

Posiadanie wypozycjonowanej strony www stało się obowiązkiem dla każdego przedsiębiorcy.  Coraz więcej klientów korzysta z Internetu, aby odnaleźć produkt lub interesującą go usługę w swojej okolicy. Wyświetlanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce google.pl na lokalne słowa kluczowe to podstawa, aby być widocznym w sieci.

Zdecyduj się na zespół certyfikowanych przez Google specjalistów, którzy wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu skutecznej reklamy w Internecie. 

reklama internetowa

W ofercie posiadamy usługi takie jak:

  • - tworzenie stron internetowych
  • - pozycjonowanie stron - kampanie SEO
  • - prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads (AdWords)
  • - wykonywanie wirtualnych spacerów

 

Tworzenie strony internetowej

Strony internetowe Śląsk

Strona internetowa to Twoja biznesowa wizytówka w sieci. To nie tylko wirtualna przestrzeń, gdzie możesz zaprezentować ofertę swojej firmy. Na podstawie strony www potencjalni klienci zadecydują, czy skorzystają z Twoich usług. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o to, aby strona była przejrzysta, intuicyjna, łatwa w nawigacji na komputerach i telefonach, oraz praktyczna dla użytkownika. 

Strona internetowa jest jak samochód - jeżeli chcemy czerpać z niej korzyści, należy o nią zadbać. Zaprojektowanie unikatowego designu oraz ustalenie odpowiednich funkcjonalności to podstawa. Wszystkie nasze projekty są indywidualne, nie pracujemy na gotowych szablonach

Zlecając stworzenie strony www naszemu zespołowi programistów, otrzymasz dostosowany projekt graficzny, wykonany w zgodzie z najnowszymi trendami. Wykonujemy witryny na CMS'ach takich jak Wordpress i Prestashop.  Wszystkie nasze projekty programowane są od podstaw. Wdrażane przez nas strony intenetowe są zoptymalizowane, dzięki czemu przygotowane są do dalszych działań marketingowych, takich jak pozycjonowanie czy kampanie Google Ads. 

Sprawdź nasze realizacje stron internetowych:

 

Pozycjonowanie strony – kampanie SEO

pozycjonowanie stron śląsk

Skoro strona Internetowa jest jak samochód, to potrzebuje paliwa – bez niego nigdzie nie pojedziesz. SEO to najwyższej jakości benzyna, która pozwoli wygrać wyścig o pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie zwiększa organiczny ruch na stronie firmy – im więcej osób odwiedzi Twoją stronę, tym więcej osób zainteresuje oferta. 

Pozycjonowanie strony internetowej (SEO – ang. search engine optimization) to wykonanie szeregu działań, dzięki którym strona wyświetla się na wyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Wymaga ono jednak systematycznej pracy prze kilkanaście miesięcy. Na czas pozycjonowania ma wpływ również działania konkurencyjnych firm, dlatego zaleca się prowadzenie SEO przez okres minimum 12 miesięcy.

Na pozycję strony w wyszukiwarce Google ma wpływ wiele czynników, między innymi takich jak: zamieszczanie indywidualnych i wyczerpujących  treści na stronie (copywriting), linkowanie strony w wartościowych katalogach, tworzenie artykułów sponsorowanych w zewnętrznych serwisach. 

 

Reklama w Google Ads

reklama w google adwords

Reklama w Google Ads to rodzaj marketingu pay per click. Aktualnie jest to najpotężniejsze medium reklamowe, które pozwala na prezentację swojej oferty miliardom osób, korzystających z Internetu. Najczęściej kojarzona jest z wyświetlaniem reklam na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. To zaledwie jedna z możliwych dróg docierania do klienta, jakie oferuje nam Google.

Google Ads to:

  • - reklama w wyszukiwarce Google
  • - reklama graficzna na kilku milionach stron należących do sieci partnerskiej Google (np.: Youtube, Onet, WP, liczne fora internetowe, blogi, itd.)
  • - reklama wideo (in-stream, którą możemy pominąć po 5 sekundach, oraz discovery jako banery reklamowe)
  • - reklama Zakupy Google (Google Merchant)

Dużym atutem tej formy reklamy jest płatność za pozyskanych potencjalnych klientów - płacisz za kliknięcia w reklamę. Google Ads pozwala na prowadzenie spersonalizowanej kampanii marketingowej, która bezpośrednio z reklamy przeniesie potencjalnego klienta na podstronę zawierającą interesującą go ofertę.

 

Wirtualny spacer - Google Street View

wirtualny spacer

Spacery wirtualne pozwalają na pokazanie wnętrza lokalu i umieszczenie go na mapach Google oraz stronie internetowej. Jest to doskonała forma promocji dla firm takich jak restauracje, lokale gastronomiczne i usługowe, salony samochodowe, sale bankietowe, teatry, muzea czy hotele.

Pozwól swoim klientom na zapoznaniem się z miejscem i zdobądź ich zaufanie. Google street view to technologia oparta na wykonywaniu zdjęć panoramicznych 360⁰, odpowiednie złożenie fotografii pozwala na wirtualny spacer.  Street View są dodatkowo oznaczone na mapach Google, dzięki czemu Twoja firma jest lepiej widoczna w sieci. 

Według statystyk, klienci chętniej odwiedzają miejsca, które wcześniej mogli obejrzeć za pomocą wirtualnego spaceru. Na wybór restauracji ma wpływ nie tylko serwowane menu, ale również atmosfera lokalu. Dla potrzeb branży hoelarskiej powstał Google Hotel Finder, który jest połączony  z mapami Google. Pozwala to na wyszukanie hotelu na wybranym obszarze. 

Sprawdź nasze realizacje spacerów wirtualnych:

© 2019 BNI Beskid | Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności
Realizacja: Proud Media
Rozwój: Filipczyk.net