EXPERT-KREDYT SP. Z O.O. Joanna Cieślar

Opis firmy

Expert Kredyt Sp. z o.o. powstała na bazie firm od lat zajmujących się działalnością finansową oraz obrotem nieruchomościami. Naszą misją było stworzenie przedsiębiorstwa, którego możliwości oraz doświadczenie pozwolą na kompleksową obsługę Klienta w zakresie finansowania, ubezpieczeń oraz innych usług ukierunkowanych głównie na odbiorców biznesowych.

Sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę, nawiązując współpracę z Instytucjami udzielającymi form finansowania bankowego oraz pozabankowego, jak również partnerami biznesowymi w branży finansowej. Zapewniamy kompleksową obsługę w pozyskiwaniu atrakcyjnych produktów finansowych, takich jak kredyt konsolidacyjny czy pożyczka pozabankowa.

W ofercie Expert Kredyt znajduje się bogaty wachlarz produktów takich jak kredyty, pożyczka pozabankowa, leasing, factoring, ubezpieczenia, windykacja czy wykup wierzytelności. Nasi pracownicy analizują dostępne na rynku rozwiązania, w celu przygotowania produktów opartych na potencjale Klienta, charakterze planowanej inwestycji oraz czynnikach rynkowych, warunkujących jej powodzenie. Na bazie zdobytego przez lata działalności doświadczenia, zespół profesjonalistów opracowuje optymalną oraz możliwie najkorzystniejszą ofertę, jak również przeprowadza Klienta przez żmudny proces kredytowania, dopełniając wszelkich formalności oraz przygotowując wymaganą przez poszczególne Instytucje dokumentację. Siedziba naszej firmy znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Jeśli interesuje Cię atrakcyjna pożyczka pozabankowa lub kredyt gotówkowy, Katowice bądź sąsiednie miejscowości to okolice, które zamieszkujesz, to nasza oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie. Chcesz wziąć kredyt, ale Katowice znajdują się z dala od miejsca Twojego zamieszkania? Nie martw się! Obsługujemy klientów z całego kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma Expert Kredyt. Katowice to jedno z wielu miast, którego mieszkańcy przekonali się o wysokiej jakości naszych usług. Adresatami oferty są Klienci indywidualni oraz biznesowi. Zapraszamy do kontaktu za pomocą specjalnie przygotowanego formularza, za pośrednictwem którego doradca opracuje dla Państwa adekwatną propozycję ofertową.

© 2019 BNI Beskid | Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności
Realizacja: Proud Media
Rozwój: Filipczyk.net